mail

Ekibimiz

Selahattin ÇALIŞKAN

Selahattin ÇALIŞKAN

SMMM-Kıdemli Denetçi

Genel Müdür

[email protected]

Selahattin Çalışkan 1980 yılında Osmancık’ ta doğmuştur. 2004 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İİBF Maliye Bölümünden mezun olduktan sonra 2006 yılına kadar özel sektörde muhasebe alanında görevler almıştır. 2006 yılından bu yana Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’ de çalışmakta olup SMMM ruhsatı ile KGK Bağımsız Denetçi Lisansına sahip Kıdemli Denetçidir. Aynı zamanda şirketimizin Genel Müdürü olan Selahattin Çalışkan İngilizce bilmekte olup evli ve bir çocuk babasıdır. 

Ahmet AYDIN

Ahmet AYDIN

Yeminli Mali Müşavir

Denetçi

[email protected]

1977 yılında Zonguldak’ta doğan Aydın, 2000 yılında Zonguldak Karaelmas Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu. 2002 yılında Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Bilim Dalı’nda Yüksek Lisans’ını tamamladı. 2003 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir unvanı aldı.

2017 yılından bu yana KGK Bağımsız Denetçi lisansına sahiptir. 2018 yılında Yeminli Mali Müşavir unvanı almış olup 2019 yılından itibaren Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’de çalışmaktadır.

Can ACIMAN

Can ACIMAN

SMMM – Kıdemli Denetçi

[email protected]

1984 Yılında Zonguldak’ta doğdu. Orta ve lise öğrenimini Zonguldak Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra 2003 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Bölümü’nde eğitimine devam etti. 2007 yılında mezun oldu.2008 yılında özel bir şirketin muhasebe biriminde SMMM stajına başladı. Daha sonra stajına Şirketimizde devam ederek 2010 yılında SMMM ruhsatını almıştır. Can ACIMAN aynı zamanda SPK Bağımsız Denetçi Lisansına sahiptir ve halen Köker YMM ve Bağımsız Denetim A.Ş.’de Denetçi olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Hızır ARSLANALP

Hızır ARSLANALP

SMMM- Kıdemli Denetçi

[email protected]

1986 yılında Karamürsel’de doğdu. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü ’ndenfakülte birincisi olarak mezun oldu. Marmara Üniversitesi’nde Muhasebe Denetimi Tezli Yüksek Lisans eğitimi aldı. Orta derecede İngilizce bilmektedir. SMMM ruhsatı ile KGK ve SPK Bağımsız Denetçi Lisansına sahiptir. Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. İstanbul Şubesi’nde SMMM- Denetçi olarak çalışmaktadır.

Aydan KÖKER

Aydan KÖKER

SMMM - Denetçi Yardımcısı

[email protected]

1987 yılında Ankara’ da doğan Aydan Köker, 2011 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme  Bölümü’nden mezun oldu. 2012 yılında Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’ de çalışmaya başladı. SMMM Aydan KÖKER İngilizce bilmekte olup, halen Şirketimizde Denetçi Yardımcısı olarak çalışmaktadır.

Selçuk KARATAŞ

Selçuk KARATAŞ

SMMM-Denetçi Yardımcısı

[email protected]

Selçuk KARATAŞ 1974 yılında Sivas Şarkışla'da doğmuştur.1996 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İ.İ.B.F İşletme Bölümü'nden mezun olmuştur.SMMM ruhsatına sahip olan Selçuk KARATAŞ 2019 yılına kadar özel sektörde muhasebe alanında görevler almış, 2019 yılında Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş'de Denetçi Yardımcısı olarak çalışmaya başlamıştır.

Ömer ARSLANALP

Ömer ARSLANALP

SMMM-Denetçi Yardımcısı

[email protected]

1988 Yılında Karamürsel’ de doğdu. 2010 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Başlangıç seviyesinde İngilizce bilmektedir.Halen Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. İstanbul şubesinde sözleşmeli SMMM ve Denetçi Yardımcısı olarak görev almaktadır. 

İbrahim ERTÜRK

İbrahim ERTÜRK

Denetçi Yardımcısı

[email protected]

1987 yılında Ankara’ da doğan İbrahim ERTÜRK, 2012 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu. 2009-2015 yılları arasında özel sektörde muhasebe alanında çeşitli görevler alarak çalışma hayatını sürdürdü. SMMM Stajı halen devam etmekte olan İbrahim ERTÜRK, 2016 yılında Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’ de Denetçi Yardımcısı olarak çalışmaya başladı.

Büşra Bayraktar

Büşra Bayraktar

Denetçi Yardımcısı

[email protected]

1994 yılında Ankara’da doğan Büşra BAYRAKTAR, 2018 yılında lisans derecesini Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İşletme Fakültesi Bankacılık ve Finans bölümünde İngilizce olarak tamamlamıştır. 2018 yılında Köker YMM ve Bağımsız Denetim A.Ş.’de Denetçi Yardımcısı olarak çalışmaya başlamıştır.

İlayda Karagöz

İlayda Karagöz

Denetçi Yardımcısı

[email protected]

1993 yılında Alanya’da doğan İlayda Karagöz, 2016 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. SMMM stajı devam eden İlayda Karagöz, 2018 yılında Köker Yeminli mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş’de çalışmaya başlamıştır.

 

Ömer Özcan

Ömer Özcan

Denetçi Yardımcısı

[email protected]

1991 yılında Ankara’da doğan Ömer Özcan,2017 yılında lisans derecesini Başkent Üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret bölümünde İngilizce olarak tamamlamıştır.2019 yılından itibaren Köker YMM ve Bağımsız Denetim A.Ş.’de Denetçi Yardımcısı olarak çalışmaya başlamıştır.

Mert Tütüncü

Mert Tütüncü

Denetçi Yardımcısı

[email protected]

Mert Tütüncü, 1994 yılında Sivas’ta doğmuştur. Lisans eğitimini, 2014-2018 yılları arasında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Ekonometri bölümünde tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimine 2019 yılında Kırıkkale Üniversitesi, Ekonometri bölümünde başlamıştır. 2020 yılında Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’de Denetçi Yardımcısı olarak çalışmaya başlamıştır.

İlkay TEMEL

İlkay TEMEL

Denetçi Yardımcısı

[email protected]

1994 yılında Ankara'da doğan İlkay Temel, 2019 yılında Çankaya Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İşletme bölümünden mezun oldu.Nisan 2020 yılıdan beri Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.'de çalışmaktadır.

Tuğçe HANEDAR

Tuğçe HANEDAR

Denetçi Yardımcısı

[email protected]

1992 Yılında Zonguldak’ da doğan Tuğçe Hanedar, 2014 yılında Bülent Ecevit Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun oldu. 2017 yılından itibaren Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’de denetçi yardımcısı olarak çalışmaktadır. 

Özge AYDIN

Özge AYDIN

Denetçi Yardımcısı

[email protected]

1991 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Trabzon’ da tamamladı. 2014 yılında Zonguldak Karaelmas Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin Maliye bölümünden mezun oldu. Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim AŞ. de denetçi yardımcısı olarak çalışmaktadır.

 

Ayça Çalışkan

Ayça Çalışkan

Denetçi Yardımcısı

[email protected]

1993 Yılında Zonguldak Çaycuma’ da doğan Ayça ÇALIŞKAN, 2015 yılında Giresun Üniversitesi Görele Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bankacılık ve Finans Bölümünden mezun oldu. 2018 yılından itibaren Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş’ de denetçi yardımcısı olarak çalışmaktadır.

Pınar Canlıer Ozan

Pınar Canlıer Ozan

İdari İşler ve Finans Asistanı

[email protected]

1979 yılında Balıkesir’de doğan Pınar CANLIER OZAN, 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi  İktisadi  ve İdari Bilimler Fakültesi Ankara Meslek Yüksekokulu Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü’nden mezun olmuştur. Özel sektörde 13 yıl üst düzey yönetici asistanı olarak görev yapmıştır. 2017 yılından beri Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’de Yönetici Asistanı olarak çalışmakta olup, evli ve bir çocuk annesidir.