mail

Ekibimiz

Selahattin ÇALIŞKAN

Selahattin ÇALIŞKAN

Genel Müdür

SMMM-Kıdemli Denetçi

[email protected]

Selahattin Çalışkan 1979 yılında Osmancık’ ta doğmuştur. 2004 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İİBF Maliye Bölümünden mezun olduktan sonra 2006 yılına kadar özel sektörde muhasebe alanında görevler almıştır. 2006 yılından bu yana Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’ de çalışmakta olup SMMM ruhsatı ile KGK Bağımsız Denetçi Lisansına sahip Kıdemli Denetçidir. Aynı zamanda şirketimizin Genel Müdürü olan Selahattin Çalışkan İngilizce bilmekte olup evli ve bir çocuk babasıdır. 

Sedat YÜKSEL

Sedat YÜKSEL

SMMM - Kıdemli Denetçi

[email protected]

1980 yılında Ankara Şereflikoçhisar’ da doğdu. Bir yıl İngilizce hazırlık gördükten sonra, 2002 yılında Gazi Üniversitesi İİBF İktisat Bölümünden mezun oldu. 2002 yılından 2008 yılına kadar özel sektörde çeşitli şirketlerde muhasebe uzmanı olarak çalıştı. SMMM ruhsatına ve SPK Bağımsız Denetçi Lisansına sahip olan Sedat YÜKSEL 2009 yılından bu yana Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’de Denetçi olarak çalışmaktadır.

Can ACIMAN

Can ACIMAN

SMMM – Denetçi

[email protected]

1984 Yılında Zonguldak’ta doğdu. Orta ve lise öğrenimini Zonguldak Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra 2003 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Bölümü’nde eğitimine devam etti. 2007 yılında mezun oldu.2008 yılında özel bir şirketin muhasebe biriminde SMMM stajına başladı. Daha sonra stajına Şirketimizde devam ederek 2010 yılında SMMM ruhsatını almıştır. Can ACIMAN aynı zamanda SPK Bağımsız Denetçi Lisansına sahiptir ve halen Köker YMM ve Bağımsız Denetim A.Ş.’de Denetçi olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Hızır ARSLANALP

Hızır ARSLANALP

SMMM- Denetçi

[email protected]

1986 yılında Karamürsel’de doğdu. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü ’ndenfakülte birincisi olarak mezun oldu. Marmara Üniversitesi’nde Muhasebe Denetimi Tezli Yüksek Lisans eğitimi aldı. Orta derecede İngilizce bilmektedir. SMMM ruhsatı ile KGK ve SPK Bağımsız Denetçi Lisansına sahiptir. Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. İstanbul Şubesi’nde SMMM- Denetçi olarak çalışmaktadır.

Aydan KÖKER

Aydan KÖKER

SMMM - Denetçi Yardımcısı

[email protected]

1987 yılında Ankara’ da doğan Aydan Köker, 2011 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme  Bölümü’nden mezun oldu. 2012 yılında Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’ de çalışmaya başladı. SMMM Aydan KÖKER İngilizce bilmekte olup, halen Şirketimizde Denetçi Yardımcısı olarak çalışmaktadır.

Berna DOYUM

Berna DOYUM

SMMM - Denetçi Yardımcısı

[email protected]

1984 Ankara doğumlu olan Berna DOYUM 2010 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme  Bölümü’nden dereceyle mezun olmuştur. 2010 - 2016 yılları arasında özel sektörde muhasebe ve denetim alanında görev almıştır. Orta düzeyde İngilizce bilmekte olan SMMM Berna DOYUM 2017 yılında Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’de Denetçi Yardımcısı olarak çalışmaya başlamıştır.

Erdoğan Yıldırım

Erdoğan Yıldırım

SMMM- Denetçi

[email protected]

1973 yılında Samsun’da doğan Erdoğan Yıldırım, 2003 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Özel sektörde muhasebe, mali müşavirlik ofisi ve çeşitli şirketlerin muhasebe bölümlerinde muhasebe müdürü olarak çalıştı. SMMM ruhsatı ve KGK Bağımsız Denetçi Belgesine sahip olan Erdoğan Yıldırım, 2017 yılından bu yana Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’de denetim kadrosunda çalışmaktadır.

Ömer ARSLANALP

Ömer ARSLANALP

Denetçi Yardımcısı

[email protected]

1988 Yılında Karamürsel’ de doğdu. 2010 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Az derecede İngilizce bilmektedir. SMMM stajyeri dir.Halen Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. İstanbul şubesinde Denetçi Yardımcısı olarak çalışmaktadır. 

İbrahim ERTÜRK

İbrahim ERTÜRK

Denetçi Yardımcısı

[email protected]

1987 yılında Ankara’ da doğan İbrahim ERTÜRK, 2012 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu. 2009-2015 yılları arasında özel sektörde muhasebe alanında çeşitli görevler alarak çalışma hayatını sürdürdü. SMMM Stajı halen devam etmekte olan İbrahim ERTÜRK, 2016 yılında Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’ de Denetçi Yardımcısı olarak çalışmaya başladı.

Merve KÖKSAL

Merve KÖKSAL

Denetçi Yardımcısı

[email protected]

1988 yılında Ankara' da doğan Merve KÖKSAL, 2013 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun olmuştur. 2017 yılı itibari ile Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. ' de Denetçi Yardımcısı olarak çalışmaya başlamıştır.

İlayda Karagöz

İlayda Karagöz

Denetçi Yardımcısı

[email protected]

1993 yılında Alanya’da doğan İlayda Karagöz, 2016 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. SMMM stajı devam eden İlayda Karagöz, 2018 yılında Köker Yeminli mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş’de çalışmaya başlamıştır.

 

Sadiye Karatay

Sadiye Karatay

Denetçi Yardımcısı

[email protected]

1981 yılında Ereğli'de doğan Sadiye Karatay, 2015 yılında yüksek lisansı Okan Üniversitesi İİBF Muhasebe ve Denetim alanında tamamladı.Özel sektörde çeşitli şirketlerde ve mali müşavirlik ofisinde muhasebe bölümlerinde muhasebe müdürü olarak çalıştı. SMMM Sadiye Karatay 2018 yılda  Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’de denetçi Yardımcısı olarak  çalışmaktadır.

Tuğçe HANEDAR

Tuğçe HANEDAR

Denetçi Yardımcısı

[email protected]

1992 Yılında Zonguldak’ da doğan Tuğçe Hanedar, 2014 yılında Bülent Ecevit Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun oldu. 2017 yılından itibaren Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’de denetçi yardımcısı olarak çalışmaktadır. 

Özge AYDIN

Özge AYDIN

Denetçi Yardımcısı

[email protected]

1991 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Trabzon’ da tamamladı. 2014 yılında Zonguldak Karaelmas Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin Maliye bölümünden mezun oldu. Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim AŞ. de denetçi yardımcısı olarak çalışmaktadır.

 

Ayça Çalışkan

Ayça Çalışkan

Denetçi Yardımcısı

[email protected]

1993 Yılında Zonguldak Çaycuma’ da doğan Ayça ÇALIŞKAN, 2015 yılında Giresun Üniversitesi Görele Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bankacılık ve Finans Bölümünden mezun oldu. 2018 yılından itibaren Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş’ de denetçi yardımcısı olarak çalışmaktadır.

Pınar Canlıer Ozan

Pınar Canlıer Ozan

Yönetici Asistanı

[email protected]

1979 yılında Balıkesir’de doğan Pınar CANLIER OZAN, 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi  İktisadi  ve İdari Bilimler Fakültesi Ankara Meslek Yüksekokulu Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü’nden mezun olmuştur. Özel sektörde 13 yıl üst düzey yönetici asistanı olarak görev yapmıştır. 2017 yılından beri Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’de Yönetici Asistanı olarak çalışmakta olup, evli ve bir çocuk annesidir.